fbpx

ראפוור | RUFFWEAR

ציוד שטח מקצועי לכלבים

ראפוור | RUFFWEAR

אביזרים וציוד שטח מקצועי לכלבים


תולדות חברת ראפוור RUFFWEAR המייצרת מוצרים וציוד מקצועי לכלבי עבודה, כלבי נחייה ללקויי ראייה, כלבי שירות וסיוע לאנשים עם מוגבלויות, כלבי הצלה וחיפוש אנשים הלכודים מתחת לשלג.

נקודות זמן :

עבור פטריק קרוז מייסד חברת ראפוור RUFFWEAR, מאז ומתמיד טיולים בחיק הטבע היו דרך חיים, בין אם ברגל, באופניים, בטיסה או בסירה, הוא תמיד חיפש דרכים לכלול את הכלבים שלו בכל הרפתקאותיו.

כלב סוחב תרמיל גב של חברת ראפוור1973 – מגיל צעיר, פטריק ומשפחתו היו יוצאים לטיולי תרמילאים כאשר פטריק היה מתעקש להביא את הכלבה שלו מריה, ואז בגיל 12 הוא פונה לחנות עודפים של חיל הים בצבא ומחפש פיתרון. הוא מוצא כמה תיקים שהוא תופר יחד עם המכונה של אמו כדי ליצור את תרמיל הכלבים הראשון שלו.

1977 – בעקבות תאוות הנדודים שלו, הוא פונה לקאריביים. החל מצלילה על שוניות טרופיות ועד קהילות חוויות מהומה, פטריק זוכה לנקודת מבט עולמית רחבה יותר. החיים על ספינה בקריביים דורשים גם הם כושר המצאה, ופטריק לוקח על עצמו תיקונים מכניים, עיבוד עץ ותפירה, מה שמעורר את אמונתו שמתישהוא ראפוור Ruffwear יכולה להיות אמיתית.

1982 – פטריק חוזר לקליפורניה. נשען על כישורים שנצברו בקריביים, הוא משיק עסק משלו, Mariner Marine Works. עסק זה מלמד אותו את הערך של היענות לצרכי הלקוח, מה שמוביל אותו בסופו של דבר לתפיסה המרוכזת של ראפוור Ruffwear

קערת אוכל ושתיה לטיולים עם כלבים.

קערת אוכל לטילים עם כלב, RUFFWARE1992 – במהלך טיול אופני הרים ביער הלאומי של לוס פדרס בקליפורניה, פטריק מתבונן בחברו הנאבק לתת לכלב שלו משקה בעזרת שקית ניילון. מה שנתן לו את ההשראה. אם הבד יכול להרחיק מים, מדוע הוא לא יכול להחזיק מים? ימים לאחר מכן הוא יוצר קערה מתקפלת של אב-טיפוס. זו תחילתה של חברת ראפוור RUFFWEAR.

1993 – כלב שננטש ונמצא בעיר לוס אנג'לס על ידי ידידה של פטריק (אורסולה) הופך להיות ההשראה לסמל של ראפוור Ruffwear. פטריק לומד ממנה, על אחריות, מחויבות ואהבה ללא תנאי. הסיפור של אורסולה הוא ההשראה לאמונתו של Ruffwear בשותפות עם ארגונים התומכים בקמפייני אימוץ יעילים.

ציוד שטח לכלבים.

כלב משחק עם צעצוע של RUFFWARE1994 – פטריק מביא 15 קערות Ruffwear לתערוכת קמעונאות בחוץ ומניח אותן על שולחן. הקערות מסקרנות רבים, כולל לקוח שמזמין  8,000 יחידות. ראפוור Ruffwear מעמידה על המפה קטגוריית מוצרים חדשה – ציוד מחנאות ושטח לכלבים. גישה זו של הבאת ציוד לכלבים לשוק בחוץ מטפחת עוד יותר את רוח החדשנות והמסירות של RUFFWEAR ללכת עד הסוף עם החזון שלה.

1994 – בעבודה מהמוסך שלו, פטריק לומד ומכיר אנשים חדשים מהתעשיה כדי לעמוד בביקוש לקערה של ראפוור Ruffwear. פטריק עושה הכל, מעיצוב מוצרים ועד ביצוע מכירות ומילוי הזמנות. גישה לימודית זו מאפשרת לו להגדיל את העסק כשהוא העובד היחיד של ראפוור Ruffwear.

כלב לובש מעיל של ראפוור1997 – פטריק חורש את ארה"ב מסתובב ומטייל עם אוטיס הכלב שלו, בהופעות, אירועים ופסטיבלים, במטרה לדבר ולחקור עם לקוחות, ולומד את השטח כדי לקבל רעיונות חדשים למוצרים, מה שגורם בעצם גם לאנשים בשטח לקחת חלק בעיצוב המוצרים שכיום מהווים סטנדרט אצל ראפוור RUFFWEAR.

1998 – פטריק עובר לגור במדינת אורגון, לשם הוא נמשך על ידי נוף משולב של הרים, נהרות ומדבר. זה מקום אידיאלי לגור ב"תנאי שטח" וכך גם להקים עסק העוסק בציוד לשטח ומחנאות. פטריק שוכר את עובדיו הראשונים. RUFFWEAR ממשיכה את פעילותה יוצאת הדופן, וגורפת רווחים שלה כדי לצמוח ולהשקיע אותפ בעסק מבלי להשתעבד לחובות והלוואות. גישה זו מספקת את החופש לקחת סיכונים תוך התמקדות בתשוקה ובמטרה.

 

הצורך בנעליים לכלבים.

2001 – לאחר האירועים הקטסטרופלים של ה -11 בספטמבר, "מגפי כלבים" היה מוצר מבוקש מאוד אצל כלבי העבודה והגישוש. ראפוור RUFFWEAR עזרה להבטיח שהאספקה ​​הנחוצה מאוד תגיע אל צוותי החיפוש. בעוד ש- Ruffwearכלב רץ עם מגפיים של RUFFWARE סייעו לכלבי עבודה בעבר, אירוע זה מצטט את המחויבות לתמיכה בצרכים של כלבי עבודה ומטפליהם.

2007 – המחוייבות והצורך בהגנה על מקומות פראיים שבהם כלבים ואנשים משחקים, Ruffwear מצטרפת לברית השימור, תורמת כל שנה ומקיימת מכירות אירועים מיוחדים, כאשר כל ההכנסות עוברות למשימת הארגון להגן על אדמות ציבוריות. חבילת ה- Ruffwear מתנדבת גם בקולקטיב החצר האחורית של The Conservation Alliance, מעלה גדר מיושנת, מסלקת עשבים פולשים וביצעה עבודות שיקום אחרות בשטח.

 

אימון כלבי עבודה ושירות.

2008 – פטריק לומד בבית הספר לכלבי הצלה של מפולות שלגים, את צרכיהם של הכלבים ומטפליהם. בשנים שלאחר מכן, ראפוור Ruffwear הופך לספק היחד של כלבי הצלה למפולות שלגים, עבור אתרי סקי אמריקאיים וצוותים בינלאומיים. צוות פיתוח המוצר של Ruffwear משתתף בבית הספר עד היום וזוכים לתובנות ומשובים יקרי ערך על המוצר. זהו חלק מערך הליבה של Ruffwear בעיצוב לפונקציה.

התנדבות למען הקהילה.

כלב עם תרמיל גב של ראפוור2009 – ראפוור RUFFWEAR בשיתוף עם Conservation Canines, עמותה שמצילה כלבים אנרגטים שקשה לגדל בבית ומיישמת את האנרגיה והמיומנות הגבוהה שלהם לחקר הטבע, למחקר מדעי וניהול משאבים. הפידבק שנצבר מכלבים עמלים אלה מביא לנו תובנות חשובות אודות עיצוב ציוד מנקודת מבט של כלב תוך כדי תרומה לשימור משאבי הטבע שלנו.

2015 – האמונה של Ruffwear לתמוך באימוץ כלבים אפקטיביים, Ruffwear מאגדת כוחות עם חברת Best Friends Animal Society להשקת תוכנית אימוץ כלבי הרפתקאות. חברת ראפוור Ruffwear מממנת את דמי האימוץ והנסיעות כדי לחבר הרפתקנים בחוץ עם בני לוויה אנושיים פעילים, וחייהם משתנים לנצח.

2016 – מה שהתחיל כחנות של איש אחד, צמח ל -38 חברים ייעודיים שעובדים קשה ומשחקים קשה, יחד. Ruffwear נבחרה פעמיים לאחת ממאה המקומות הטובים ביותר לעבוד במגזין Outside, והמוצרים של ראפוור RUFFWEAR נמצאים ב 53 מדינות. אנחנו אנשים מסורים לכלבים, בעלי אוריינטציה לצרכים של כלבים בשטח שאוהבים את מה שאנחנו עושים.

ראפוור RUFFWEAR תורמת לקהילה.

כלב ישן על מזרן שטח של ראפוור2017 – באמצעות גישה בר-קיימא לצמיחת העסק שלנו, Ruffwear זוכה בכבוד ובאפשרות לתת 50,000 $ ל"ברית השימור" כדי לשמר ולהגן על המקומות בהם אנו חיים ומשחקים. אנו ממשיכים בשאיפה לשים את מיטב כפותינו, ובונים ציוד לכלבי עבודה כדי לשפר ולעורר חקר להרפתקנים בשטח ולבן לוויה האנושי שלהם.

2019 – כלבי עבודה ושותפיהם האנושיים היו חלק מהלב והנשמה של ראפוור Ruffwear מאז ההתחלה. בשנת 2019 התמקדנו בצרכים של כלבי עבודה ומטפליהם באמצעות יצירת רתמת כלבי הנחייה Unify.

 

צוות ערן וחיות אחרות.

לנוחיותכם ניתן ליצור קשר – Email : [email protected]  |  WhatsApp : 089355855  |  Facebook  |  Instagram  |  Tel : 08-9355800

שתף דף זה


דילוג לתוכן