אבטחת מידע

אבטחת מידע
אתר האינטרנט של ערן וחיות אחרות עומד בסטנדרטים גבוהים ומחמירים על פי חוק בכל הקשור לרכישה דרך האינטרט.
הסליקה מתבצעת בצורה מאובטחת עם חברת RIVHIT ודף התשלום מאובטח בתקן – PCI-DSS, ועומד בדרישות מחמירות ביותר בנוגע לשמירת פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות שלנו. ראשי תיבות של "Payment Card Industry Data Security Standard" הוא תקן שנוצר על ידי 5 חברות כרטיסי האשראי הגדולות (ויזה, מסטרקארד, JCB, Discover ואמריקן-אקספרס)
סעיפי התקן מתייחסים לכלל הגורמים בתהליכים, ביניהם ניתור וזיהוי וירוסים, רוגלות, מפגעים, אבטחת אפליקציות, אנטי-וירוס, חומות אש וכדומה.
התקן מתעדכן אחת למספר שבועות ויש לעמוד בסעיפיו השונים.

הרשמה לאתר
הרשמה ופתיחת כרטיס לקוח לאתר של ערן וחיות אחרות היא לא חובה וניתן לבצע רכישה מהירה ללא הרשמה.
מומלץ להירשם לאתר ולפתוח כרטיס, דבר המקל על הלקוח בעת ביקורים חוזרים באתר, בעת פתיחת כרטיס חובה על הלקוח למלא את פרטיו האישיים, וכן כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה אישית.
פרטי הלקוח יישמרו במאגר ולא יהיה צורך להקלידם בשנית בביקורים חוזרים באתר, בנוסף ישנה אפשרות לשמור על הסטורית הקניות ופרטי כרטיס האשראי, דבר החוסך הרבה זמן והתעסקות בקניות עתידיות.
המאגר מאובטח והפרטיות מובטחת. לא יעשה בנתוני הלקוח שום שימוש בלא ידיעתו ואישורו.

טוקניזציה – שמירה מאובטחת של פרטי כרטיס האשראי

שמירת פרטי כרטיס אשראי באתר "ערן וחיות אחרות" נעשה על ידי פתרון טכנולוגי מתקדם של שימוש במנגנון טוקניזציה: שמירת פרטי כרטיסי אשראי ל- TOKEN קוד דיגיטלי מוצפן, לפי תקן האבטחה PCI-DSS.
פרטי כרטיס האשראי של הלקוחות נשמרים בתור קוד מוצפן מול חברות כרטיסי האשראי בעזרת אסימון "TOKEN" דיגטלי שנוצר בצורה אקראית, בעזרת קוד זה אנו מחייבים את לקוחותינו בקניות חוזרות בעצם מבלי לשמור את פרטי כרטיס האשראי.
הקוד הדיגיטלי "TOKEN" הזה נוצר בפעם הראשונה שאתם מזינים את פרטי האשראי באתר ומסמנים את השדה של "שמירת פרטי האשראי לקניה הבאה",
לאחר שהקוד הדיגיטלי נוצר הוא מוטמע במערכת הסליקה והוא יחודי לכל לקוח, וכך כל חיוב עתידי של הלקוח מבוצע באמצעות הקוד הדיגיטלי "TOKEN" ולא עם הכרטיס עצמו.
לקוחות של "ערן וחיות אחרות" מאובטחים במנגנון הזה של שמירת פרטי כרטיס האשראי (טוקניזציה),
העומד בכל תקני האבטחה המחמירים, כך ניתן לחייב את הלקוח בקניה הבאה בלחיצת כפתור אחת אם זה ברכישות עתידיות או העסקאות קבועות, דבר החוסך זמן והתעסקות לשני הצדדים.

Email : [email protected]  |  WhatsApp : 089355855  |  Facebook  |  Instagram  |  Tel : 08-9355800

דילוג לתוכן