fbpx

ביטוח רפואי לכלבים וחתולים

לקוחות נכבדים, לפרטים מלאים ניתן לדבר ישירות עם דרור במספר סלולאר : 050-796-3007 | משרד: 03-5609429

ביטוח כלבים וחתולים

ביטוח חיות מחמד הוא סוג של ביטוח הכולל הוצאות שונות שעלולות לנבוע מפציעות, מחלה או בעיה רפואית אחרת של חיית המחמד שלכם. וכדי שלא תצטרכו להתלבט לגבי עלויות כספיות ותוכלו להעניק לכלב או לחתול את הטיפול הראוי להם, ביטוח בריאות לכלבים וחתולים הוא לגמרי הכרחי. עלות החזקת חיית מחמד יכולה להיות די יקרה וגם עלויות הטיפולים עשויות להיות גבוהות. אבל כידוע, חיית המחמד שלנו היא חלק מהמשפחה ואנחנו תמיד מעוניינים להעניק לה את הטיפול הטוב ביותר. בין אם מדובר על כלב או חתול, ביטוח לכלב או חתול מאפשר לכם להעניק טיפול מהלב, שלם ומקיף אצל הווטרינר.

0 התלבטויות לגבי טיפולים וטרינריים

ביטוח חיות מחמד הוא כיסוי מקיף המכסה את עלות החשבונות הווטרינרים, טיפול חירום ואשפוז, כמו גם הוצאות אחרות הקשורות לחיית המחמד שלכם. במילים פשוטות, זה אחד הדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות כדי להגן על בריאות חיית המחמד שלכם. ביטוח רפואי לכלב או לחתול מכסה את עלות הטיפול הווטרינרי, כמו גם חיסונים, כדורי תלוע ועוד כהנה וכהנה טיפולים שחיית המחמד מצריכה. כמו כן, במקרים של חלילה פציעה, אתם יודעים שאתם מכוסים והכלב או החתול מקבלים את הטיפול הנכון להם ביותר. כנ"ל לגבי מחלות לא צפויות שכלבים וחתולים עלולים ללקות בהן.

גור חתולים אצל וטרינר
גור חתולים אצל וטרינר

האם ביטוח לחיות מחמד כולל ביטוח צד שלישי?

התשובה היא: לא, ביטוח לכלבים וחתולים לא יכלול ביטוח צד ג', אלא אם שילמתם ספציפית על סוג הביטוח הזה. ביטוח צד ג' לכלבים וחתולים מכסה הוצאות שנגרמו לצד שלישי עקב מפגש או היתקלות עם חיית המחמד שלכם. ואגב, שלא תטעו, לא מדובר בביטוח שמתאים אך ורק לכלבים תוקפניים. אנשים עשויים לחשוב לעצמם שאם הכלב שלהם אינו תוקפני, אין סיבה לבטח אותו בביטוח צד ג'. בפועל, תאונות יכולות לקרות גם אם הכלב שלכם אינו תוקפני. לדוגמה, מקרים בהם אדם הולך עם כלבו ברחוב, הכלב מחליט לקפוץ בשמחה ומתוך רצון לשחק על אדם אחר, מה שגורם לאותו אדם להיבהל וליפול על הרצפה, אולי גם להיפצע. הכלב לא היה תוקפני, אך בכל זאת גרם לנזק רפואי וייתכן שגם להוצאות כספיות.

כיצד להוזיל עלויות ביטוח וטרינרי לחיות מחמד?

עם ביטוח כלבים וחתולים, חברכם הפרוותי מכוסה לכל מחלה או פציעה. עם זאת, העלות של ביטוח זה עשויה להיות יקרה. אם אתם מחפשים דרך להוזיל את עלויות הביטוי הווטרינרי של חיית המחמד שלכם, אז כדאי לכם לשקול לערוך מעין מחקר שוק או אפילו השוואת מחירים לביטוח כלבים חתולים.

השוואת מחירים בין חברות ביטוח תאפשר לכם לעיתים להוזיל עלויות, אבל שימו לב שאתם רוכשים את הפוליסה הנכונה לכלבכם או החתול שלכם. במילים אחרות, אל תנסו לחסוך כמה שקלים בכיס על פוליסה שאינה מכסה את כל מה שאתם מעוניינים וצריכים לכסות.

כלב בבדיקת שינים
כלב בבדיקת שינים
אילו כלבים וחתולים ניתן לבטח?

ניתן לבטח את רוב הכלבים והחתולים, למעט כלבים שאינם מחוסנים וכלבים שתוקף הרישוי שלהם פג. במהלך כל תקופת הביטוח, הכלב או החתול שלכם חייבים להיות מחוסנים לפי החוק, כדי לקבל את הטיפול הווטרינרי בעת הצורך. כמו כן, יש לקחת בחשבון, חלק מחברות הביטוח לא יסכימו לבטח כלבים אשר מוגדרים בתור כלבים מסוכנים. בין אלו נמנים כלבים כמו רוטוויילר, פיטבול, אמסטף ועוד. בסופו של דבר, הכלבים והחתולים שלנו הם בני המשפחה שלנו לכל דבר ועניין. ולהם אין גישה חופשית לקופות החולים, הם סומכים עליכם שתעשו את הדבר הנכון ותרכשו עבורם ביטוח וטרינרי לכלבים וחתולים. אל תחשבו פעמיים.


ג'ינג'י סוכנות לביטוח בע"מ.

סחרוב 17 ראשון לציון (ליד קניון הזהב). 

בבעלות דרור מורדןסוכן ביטוח מעל 25 שנים.

סלולאר: 050-796-3007

משרד: 03-5609429


דילוג לתוכן